داستان تیوایز

کسب و کاری که برای پرداخت های مالی چند دانشجوی مهاجر راه اندازی شد

داستان راه اندازی تیوایز

تجربه های سفر و مشکلات ارزی ایرانی ها

وقتی توی یه کشوری مثل ترکیه زندگی، کار یا تحصیل می کنید و قراره از ایران براتون پول بفرستن باید به فکر پیدا کردن صرافی باشید. این اولین چیزیه که نگرانی داره و البته با یه سرچ ساده می تونید توی اینترنت هزاران صراف و شرکت و موسسه رو پیدا کنید که برای حواله کردن باهاشون تماس بگیرید. در نهایت یه نرخی رو توافق می کنید. بعد یه شماره کارت یا حساب بانکی واست می فرستن که باید به اون حساب پول واریز کنید. تصویر فیش واریزی رو هم از طریق واتسپ یا تلگرام می فرستید واسه صراف. حالا شماره IBAN و مشخصات تون رو برای صراف می فرستید. یه رسید دستی هم باید بنویسید که میخواید به چه حسابی واریز بشه. بعد تصویر کارت بانکی ایرانی به علاوه رسید دستی و کارت ملی تون رو باید برای صراف بفرستید. حالا دیگه منتظر می شید تا صراف پول رو به کارت یا حساب تون واریز کنه.

کی میره این همه راه رو....

ما هم نشستیم فکر کردیم چرا این کار رو شبیه سرویس های رمیتنس انجام ندیم!

حالا با تیوایز حتی بدون نصب اپلیکیشن می تونید بعد از ثبت نام و احراز هویت (اونم فقط یکبار) 24 ساعته حساب بانکی تون رو بدون محدودیت شارژ کنید.

هم جلوی خروج ارز رو گرفتیم، هم نرخ رو آنلاین آپدیت می کنیم. کارمزد خیلی منصفانه ای هم می گیریم. شرکت معتبر و ثبت شده داریم. اگه سوالی دارید از اپلیکیشن های تیوایز می تونید با بچه های تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.

دیگه چی میخواید؟!

پاسخگویی 24 ساعته و آنلاین

شما در تیوایز همیشه به اپراتورهای پشتیبانی ما از طریق اپلیکیشن دسترسی دارید. بصورت شبانه روزی پاسخگو هستیم.

امور مشتریان و پشتیانی بعد از ثبت نام می توایند مستقیم با پشتیبانی صحبت کنید

امکان شارژ حساب های ارزی بر روی سرویس دهنده های بین المللی

image
image
image

دانلود از استورهای معتبر

تیم فنی تیوایز بر اساس نیازمندی ها و به منظور تسهیل خدمات خود، توسعه نسخه های Android و iOS را در دست اقدام دارد. برای شروع می توانید از طریق نسخه PWA بدون نیاز به نصب اپلیکیشن از خدمات ما استفاده کنید.